ISSN 1338-0389

Muž sa nebezpečne pohyboval po streche bytovky. Nakoniec s policajnými vyjednávačmi spolupracoval.

KR PZ Trnava |MM| Operačné stredisko prijalo včera podvečer informáciu o mužovi, ktorý sa mal nebezpečne pohybovať po streche jednej z trnavských bytoviek, na sídlisku Družba.

NA MIESTE BOLI VIACERÉ HLIADKY

Na miesto sme okamžite vyslali viaceré hliadky prvého kontaktu. Prví na miesto dorazili policajti PMJ, ktorí s mužom nadviazali kontakt a policajti z obvodných oddelení, ktorí prišli vzápätí na miesto, zabezpečili okolie domu, aby nedošlo k prípadnému zraneniu nezúčastnených osôb.

IŠLO O VYSOKOPROFILOVÝ INCIDENT

Operačný dôstojník vyhodnotil situáciu ako vysokoprofilový incident a na miesto vyslal špecializovaný tím zložený z policajných vyjednávačov, psychológov ale aj útvar PPÚ, ktorý bol pripravený zasiahnuť na základe vývoja situácie.

Policajní vyjednávači s mužom niekoľko hodín intenzívne komunikovali. Ich prioritou bolo hlavne dostať muža do bezpečia a bez následkov ho odovzdať do rúk privolaných záchranárov.

Po takmer 5 hodinách bolo vyjednávanie policajtov úspešné a nebol potrebný invazívny zákrok.

To znamená že muž začal spolupracovať a k fatálnym následkom na jeho zdraví a živote nedošlo. Krátko po polnoci ho previezli záchranári do trnavskej nemocnice.
Ďakujeme, všetkým, ktorí nám pomohli náročnú situáciu zvládnuť.

ROZUM MUSÍ VYHRAŤ NAD ZVEDAVOSŤOU

Upozorňujeme všetkých zvedavcov, aby v akejkoľvek vyhrotenej situácii PLNE REŠPEKTOVALI POKYNY POLICAJNÝCH HLIADOK a nesnažili sa dostať do blízkosti incidentu. Ide aj o vašu bezpečnosť!

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...