ISSN 1338-0389

Nechcela mu vrátiť mobil, surovo ju napadol

KR PZ Trenčín |MM| Medzi manželmi z obce v okrese Bánovce nad Bebravou došlo k hádke kvôli mobilnému telefónu. Neskončila však len pri slovných útokoch.

Na základe doteraz zisteného, manželka mužovi vzala jeho mobilný telefón a vbehla s ním do spálne rodinného domu. Jej manžel predtým zobral mobil jej a tento jej odmietal vrátiť.

Žena na spálni zatvorila dvere a sadla si tak, že bola otočená chrbtom ku dverám a nohami zapretá o posteľ, aby zabránila vstupu manželovi. On sa tam snažil dostať a telom narážal do dverí a kričal, nech mu otvorí. Po tom, ako jej vulgárne vynadal, rozbil sklenenú výplň dverí, chytil ju zozadu rukou pod krkom a stisol za hrdlo. Žene sa mal počas tohto konania vyhrážať tým, že ak mu nevráti telefón, zabije ju.

Poškodenej sa však podarilo vytrhnúť z jeho zovretia, avšak muž ju stihol rukou udrieť do tváre pod ľavé oko.

Polícia v Bánovciach nad Bebravou po vypočutí poškodenej a následne po udelení súhlasu dozorujúceho prokurátora na zadržanie, 49- ročného páchateľa zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia.

Poverený príslušník PZ vzniesol mužovi obvinenie pre prečin Nebezpečné vyhrážanie a zároveň spracoval podnet na jeho väzobné trestné stíhanie.

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...