ISSN 1338-0389

Z vlakovej stanice zmizla uzamknutá e-kolobežka. Policajti preverujú tohto muža!

KR PZ Trnava |MM|  Železniční policajti vyšetrujú krádež na vlakovej stanici v Trnave. Uzamknutú e-kolobežku pod kamerami niekto z večera do rána ukradol.

Mladá žena používala kolobežku ako „približovadlo“ na trnavskú vlakovú stanicu.
E-kolobežkou sa doviezla na stanicu, tam ju zaparkovala a uzamkla do stojanov na bicykle, nasadla na vlak a keď sa z práce vrátila vlakom do Trnavy, kolobežku si po 10 až 12 hodinách našla za predajňou Lahôdky.

Takto fungovala približne od apríla tohto roku, keď si kolobežku odkúpila za 300 eur od známeho.

Naposledy si ju zaparkovala v utorok 11.7. o 21.15 h a keď sa v stredu ráno o 06.30 vrátila, krádež nahlásila policajtom.

ŠPECI ZNAČKA: 2 STRIEBORNÉ SKRUTKY

Železniční policajti okamžite preverili kamerové záznamy a okrem osoby, ktorá mala e-kolobežku ukradnúť, pátrajú aj po samotnej e-kolobežke.

Podľa majiteľky išlo o e-kolobežku značky Ninebot by Segway Kickscooter ES2/300 W, čiernej farby, neznámeho výrobného čísla, vyrobená v roku 2021.
Špecifickým poznávacím znamením boli vymenené nad predným kolesom 2 nity – skrutky, ktoré boli striebornej farby. Ostatné boli v čiernej farbe.

KTO TO JE? AK STE MUŽA SPOZNALI…

V súvislosti s krádežou policajti pátrajú po totožnosti tohto muža, ktorý mohol mať priamy súvis s krádežou.

Ak ste ho na záberoch spoznali, príp. vám krátko po krádeži ponúkal niekto e-kolobežku na predaj za zvýhodnenú cenu, všetky informácie nám pomôžu prípad rýchlejšie objasniť.

Akékoľvek informácie k prípadu nám môžete oznámiť na číslo 158 alebo napísať do súkromnej správy polícia sr – trnavský kraj.

Ďakujeme za pomoc.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...