ISSN 1338-0389

Prejsť na

Vážna nehoda na výjazde z R1. Vodička odbočila na Dolnú Stredu na poslednú chvíľu

Date:

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti riešili v sobotu dopoludnia dopravnú nehodu, po ktorej zostalo pri ceste prevrátené auto a v ňom tri zranené cestujúce.

Podľa prvotných informácií išla 45 ročná vodička s autom Mazda CX5 v ľavom jazdnom pruhu, keď mala náhle odbočiť doprava na výjazd smerom na Dolnú Stredu. V tom čase mal ísť v pravom jazdnom pruhu 57 ročný vodič na aute Citroën C5, ktorý už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Po nehode skončila Mazda prevrátená na boku, mimo cestu.

Pri nehode sa zranila celá posádka prevráteného auta. Zranenia vodičky a jej 55 ročnej spolujazdkyne by nemali byť vážne. Najhoršie dopadla 80 ročná dôchodkyňa, ktorú záchranári s vážnymi zraneniami previezli do nemocnice.

Policajti dychovými skúškami alkohol ani u jedného z vodičov nepotvrdili. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti, s následkom ťažkej ujmy. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

HAVAROVAL AJ NA MOL OPITÝ MLADÍK

V nedeľu, krátko po polnoci, „zrušil“ 19 ročný vodič na aute Opel Astra dopravnú značku na kruhovom objazde medzi obcami Hubice a Kvetoslavov, v okrese Dunajská Streda. Policajti mu po nehode namerali v dychu 2,10 promile. Za jazdu v opitosti ho riešime v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, v tzv. superrýchlom konaní.

NEJAZDITE ZBRKLO ALE OPATRNE

A hlavne s triezvou hlavou!Šoférovanie počas letných horúčav môže dať vodičom poriadne zabrať. Nestrácajte ale kvôli teplotám pozornosť, zostaňte obozretní a plne sa venujte vedeniu vozidla. Jazdite opatrne.

 

Informáciu o dopravnej nehode sme vám v našom médiu priniesli tu:

PRÁVE TERAZ: Vážna havária na výjazde z R1 na Dolnú Stredu a Galantu

Zdieľajte tento článok:

Najčítanejšie

Ďalšie články
Prečítajte si

Enviropolícia žiada o pomoc pri identifikácii osôb, ktoré neoprávnene jazdili v Súľovských vrchoch – VIDEO

Prezídium PZ SR |MM|  Enviropolicajti oddelenia Žilina odboru odhaľovania...

Tragická dopravná nehoda neďaleko Bytče

KR PZ Žilina |MM| Dnešného dňa v ranných hodinách...

Vynikajúca práca policajtov! V Pate odstavili podvodníkov „klampiarov“. Cudzinci okrádali seniorov v okrese Galanta

KR PZ Trnava |MM|  Galantskí kriminalisti zadržali 3 mužov,...

Aj počas BLACK FRIDAY výpredajov buďte obozretní, pozor na online podvody!

Prezídium PZ SR |MM|  Ak podľahnete predvianočnej nákupnej horúčke...