ISSN 1338-0389

Vážna nehoda na výjazde z R1. Vodička odbočila na Dolnú Stredu na poslednú chvíľu

KR PZ Trnava |MM|  Diaľniční policajti riešili v sobotu dopoludnia dopravnú nehodu, po ktorej zostalo pri ceste prevrátené auto a v ňom tri zranené cestujúce.

Podľa prvotných informácií išla 45 ročná vodička s autom Mazda CX5 v ľavom jazdnom pruhu, keď mala náhle odbočiť doprava na výjazd smerom na Dolnú Stredu. V tom čase mal ísť v pravom jazdnom pruhu 57 ročný vodič na aute Citroën C5, ktorý už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Po nehode skončila Mazda prevrátená na boku, mimo cestu.

Pri nehode sa zranila celá posádka prevráteného auta. Zranenia vodičky a jej 55 ročnej spolujazdkyne by nemali byť vážne. Najhoršie dopadla 80 ročná dôchodkyňa, ktorú záchranári s vážnymi zraneniami previezli do nemocnice.

Policajti dychovými skúškami alkohol ani u jedného z vodičov nepotvrdili. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti, s následkom ťažkej ujmy. Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

HAVAROVAL AJ NA MOL OPITÝ MLADÍK

V nedeľu, krátko po polnoci, „zrušil“ 19 ročný vodič na aute Opel Astra dopravnú značku na kruhovom objazde medzi obcami Hubice a Kvetoslavov, v okrese Dunajská Streda. Policajti mu po nehode namerali v dychu 2,10 promile. Za jazdu v opitosti ho riešime v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, v tzv. superrýchlom konaní.

NEJAZDITE ZBRKLO ALE OPATRNE

A hlavne s triezvou hlavou!Šoférovanie počas letných horúčav môže dať vodičom poriadne zabrať. Nestrácajte ale kvôli teplotám pozornosť, zostaňte obozretní a plne sa venujte vedeniu vozidla. Jazdite opatrne.

 

Informáciu o dopravnej nehode sme vám v našom médiu priniesli tu:

PRÁVE TERAZ: Vážna havária na výjazde z R1 na Dolnú Stredu a Galantu

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...