ISSN 1338-0389

Policajti si posvietili na „cestu smrti“ pri Galante. Za 15 minút namerali hneď 2 vodičov

KR PZ Trnava |MM| Dopravní policajti z Galanty včera opäť dohliadali na dodržiavanie dopravných predpisov na ceste medzi Galantou a obcou Čierny Brod, kde došlo minulý týždeň k tragickej dopravnej nehode. Napriek tomu sa našli hneď dvaja vodiči, ktorí si neustrážili nohu na plyne.

Vodič na tmavej Kia Sportage to rozbehol na 131 km/h. Maximálnu povolenú rýchlosť tak prekročil o 41 km/h.
Len o 15 minút neskôr zachytil policajný radar auto Škoda Superb, ktorého vodič úsekom prešiel rýchlosťou dokonca až 153 km/h.

Oboch vodičov policajti riešia, za spáchaný priestupok v doprave, formou tzv. objektívnej zodpovednosti. Pokuta tak majiteľom vozidiel príde priamo na ich adresu.

NEJDE O POKUTU, ALE O ŽIVOT A ZDRAVIE

Nie, policajti nekontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky kvôli tomu, aby „si zarobili“. Našou snahou je vždy znížiť počet dopravných nehôd, ktoré môžu mať aj tragický koniec. Dodržiavaním povolenej rýchlosti či iných predpisov chránite nielen seba a svoju posádku, ale aj ostatných účastníkov premávky. Jazdite podľa predpisov a znížte tak riziko na cestách!

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...