ISSN 1338-0389

Tínedžera v Hlohovci dobili. Údajne sa mal kamarátiť s ich nekamarátom – VIDEO

KR PZ Trnava |MM| Polícia sa bitkou, ktorej video sa verejne šíri na sociálnych sieťach, a správaním tínedžerov na záberoch, intenzívne zaoberá.

POLÍCIA V HLOHOVCI RIEŠI VÝTRŽNÍCTVO

Môžeme potvrdiť, že polícia v Hlohovci prijala oznámenie matky posledný júnový víkend.
Incident medzi tínedžermi preverujeme v súvislosti s podozrením na prečin výtržníctva. Polícia už má v tejto chvíli stotožnené takmer všetky osoby, ktoré boli aktérmi bitky a aj ostatných osôb, ktoré sa incidentu mali len prizerať.

Vzhľadom k tomu, že doposiaľ neboli vypočuté všetky osoby a mohlo by prísť k zmareniu vyšetrovania, zatiaľ nie je možné poskytnúť detailnejšie informácie k prípadu ani k podozrivým osobám.

VAROVANIE AJ PRE MLADÝCH BITKÁROV

🔴V súvislosti s konaním mladistvých osôb upozorňujeme, že za svoje konanie sú dovŕšením 14.roku života trestno-právne zodpovedné osoby.
🔴To znamená, že aj mladistvé osoby je možné za protiprávne konanie odsúdiť a uložiť im primeraný trest v zmysle trestného zákona.
🔴Okrem toho už nebudú mať čistý register trestov, čo v prípade úmyselných trestných činov násilnej povahy môže mať zásadný vplyv napr. aj pri výbere budúceho povolania.

Video-zdroj internet

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...