ISSN 1338-0389

Iba v pondelok vyhasli na tejto ceste 2 životy, no aj tak to nie je memento!

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Galanty začiatkom tohto týždňa riešili tragickú dopravnú nehodu, pri ktorej vyhasol na ceste II/507 v úseku Galanta – Čierny Brod život 57 ročného vodiča na aute Škoda Felícia.

Druhý vodič bol v kritickom stave prevezený po nehode do nemocnice. Dnes prišla informácia od rodiny, že dopravná nehoda si vyžiadala aj druhú obeť.

Z CESTY SMRTI SI UROBILI ZÁVODNÚ DRÁHA

Dopravní policajti z Galanty vykonali na druhý deň po tragickej nehode kontrolu dodržiavania maximálne povolenej rýchlosti jazdy.

Aj napriek viacerým výzvam, aby vodiči jazdili zodpovedne, namerali v tomto úseku hneď 2 vodičov, ktorý si „z cesty smrti“ urobili závodnú dráhu.

Vodič motocykla prešiel úsekom s rýchlosťou 167 km/h, čím prekročil maximálku o 77 km/h a vodič na aute Škoda Octávia to vytiahol na 140 km/h a rýchlosť tak prekročil o rovných 50 km/h. Obom vodičom príde od nás policajný pozdrav s pokutou.

ĎALŠÍ VODIČ IŠIEL V OBCI 111KM/H

V rámci objektívnej zodpovednosti riešime aj vodiča na Škode Octavia, ktorý si v ten istý deň neustrážil rýchlosť v obci. V Zemianskych Sadoch ho nameral policajný radar s hodnotou 111 km/h.

BEZPEČNE BUDE NA CESTÁCH LEN KEĎ….

Aj napriek avízu, aby si vodiči dávali zvýšený pozor na cestách a v tomto úseku obzvlášť aj na vybiehajúcu zver na cestu, to vodiči nezobrali vážne.
Ak chceme zvýšiť bezpečnosť na cestách, najmä znížiť počet tragických nehôd, je potrebné začať každý od seba, zodpovedným prístupom a dodržiavať pravidlá v cestnej premávke.

Komentáre a hodnotenia expertov na dopravu na sociálnych sieťach „čo by bolo keby…“ sú už potom zbytočné.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...