ISSN 1338-0389

Tragický víkend na cestách Nitrianskeho kraja. Zahynuli dve osoby.

KR PZ Nitra |MM|  V sobotu prvého júla boli levickí policajti vyslaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala medzi Jurom nad Hronom a Starým Hrádkom. 52 ročná vodička skútra zišla z doposiaľ nezistených príčin z cesty, kde z motocykla spadla a vážne si zranila hlavu. Aj napriek poskytnutej lekárskej pomoci následkom utŕžených zranení podľahla.

Druhá tragická dopravná nehoda sa stala medzi Kolárovom a Komočou v komárňanskom okrese. V nedeľu okolo 18.30 hod. došlo k zrážke medzi osobným motorovým vozidlom Škoda Fábia, ktoré viedol 41 ročný vodič a 48 ročným motocyklistom. Motocyklista, ktorý jazdil smerom od obce Komoča na mesto Kolárovo pri prejazde miernou pravotočivou zákrutou prešiel pravdepodobne do protismerného jazdného pruhu, kde sa čelne zrazil s osobným motorovým vozidlom značky Škoda Fabia.

Vodič motocykla na mieste nehody svojim zraneniam podľahol a ľahko sa zranila aj spolujazdkyňa z osobného auta.
V oboch prípadoch prebieha vyšetrovanie okolností týchto tragických udalostí a je vedené trestné stíhanie vo veci pre trestný čin usmrtenia.
Polícia v Nitrianskom kraji sa bude počas nadchádzajúcich prázdninových dní intenzívne venovať kontrolám bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky a to najmä vo vzťahu k vodičom motocyklov.

NEHAZARDUJTE SO SVOJIM ŽIVOTOM. JAZDITE ZODPOVEDNE!

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...