ISSN 1338-0389

Blízko Nitry sa zrútilo malé športové lietadlo – AKTUALIZOVANÉ

Neďaleko Nitry v blízkosti obce Podhorany a Mechenice dnes podvečer došlo k leteckému nešťastiu. V malom športovom lietadle sa nachádzali dve osoby, ktoré prišli o život. Malo ísť o muža a ženu. Svedkami pádu lietadla mali byť obyvatelia obcí. Na mieste nešťastia zasahujú hasiči na štvorkolkách.

Príčiny pádu lietadla vyšetria odborníci z Leteckého a námorného vyšetrovacieho ú­radu, ktorí smerujú na miesto nehody.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Nitra

TRAGICKÁ NEHODA LIETADLA, PRI KTOREJ ZOMRELI DVAJA MLADÍ ĽUDIA: TU SÚ PODROBNOSTI

Nitrianska polícia prijala okolo pol ôsmej večer oznámenie o páde malého lietadla pri obci Podhorany v nitrianskom okrese.

Očití svedkovia určili približnú polohu spadnutého lietadla a v okolí obce po ňom pátrali nitrianski hasiči, hasiči dobrovoľných hasičských zborov, ako aj miestni obyvatelia.

Približne po hodine pátrania bolo lietadlo nájdené za miestnym poľnohospodárskym družstvom v lesnom poraste.

V lietadle sa nachádzali dve osoby – 39 ročný muž a 29 ročná žena, ktoré sa ani napriek rýchlemu zákroku záchranárov nepodarilo oživiť.

Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragédie sú predmetom vyšetrovania nitrianskej polície, ktorá už vedie trestné stíhanie vo veci pre trestný čin usmrtenia.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...