ISSN 1338-0389

Tragická dopravná nehoda na ceste v okrese Martin. Chodec nehodu žiaľ neprežil.

KR PZ Žilina |MM|  V nedeľu (27.08.2023) v podvečerných hodinách došlo na ceste prvej triedy č. 18 v katastri obce Ratkovo, okr. Martin, v smere od Ružomberka na Martin, k dopravnej nehode. Z doposiaľ presne nezistených príčin došlo ku stretu  chodca, ktorý chcel prejsť cez neriadený priechod pre chodcov, s osobným motorovým vozidlom zn. Dacia Sandero. 72 ročný chodec v dôsledku stretu utrpel zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol.

U 47 ročného vodiča bola na mieste vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. U nebohého bola nariadená súdna pitva.

Cesta bola na nevyhnutne potrebný čas obojsmerne uzavretá.

Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

 

Predchádzajme tragédiám na cestách

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...