ISSN 1338-0389

Polícia riešila dve nehody s motorkami. Jedna z nich skončila vážnym zranením

KR PZ Trnava |MM|  Policajti včera zasahovali pri dvoch nehodách s účasťou motocyklistov. Ani pri jednej z nich policajti alkohol nepotvrdili.

NA R1 NARAZILI DO ZVODIDIEL A AUTA

Na diaľnici R1 mal, krátko pred obedom, naraziť 42 ročný motorkár do pravých zvodidiel pri obci Vlčkovce. To ho malo odraziť do ľavého pruhu, v dôsledku čoho spolu so svojou 55 ročnou spolujazdkyňou spadli na zem. Motocykel mal potom ešte naraziť do auta Suzuki Swift, ktoré v tom čase išlo v ľavom pruhu.

Po nehode museli oboch jazdcov ošetriť v trnavskej nemocnici.

V PIEŠŤANOCH NEDAL PREDNOSŤ SKÚTRU

Len o niekoľko hodín neskôr došlo k zrážke auta a motocykla aj v meste Piešťany. 70 ročný vodič na aute Škoda Fabia mal vychádzať z vedľajšej ulice, keď si pravdepodobne nevšimol vodiča motorky idúceho zľava po hlavnej ceste. 65 ročný motocyklista už nestihol zareagovať a narazil do bočnej strany auta.

Pri náraze utrpel motorkár vážne zranenie ruky, s ktorým ho museli previesť do nemocnice.

Policajti vodičovi auta na mieste zadržali vodičský preukaz.

Polícia okolnosti oboch nehôd naďalej vyšetruje.

VENUJTE SA JAZDE A SLEDUJTE OKOLIE

Upozorňujeme vodičov, aby sa pri jazde plne sústredili a sledovali situáciu na ceste. Dávajte si pozor a jazdite opatrne!

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...