ISSN 1338-0389

Vykradnuté dve súkromné prevádzky v Dolnom Kubíne – žiadosť o pomoc pri pátraní po neznámych páchateľoch

KR PZ Žilina |MM|  V prvom prípade polícia v Dolnom Kubíne intenzívne pátra po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý sa  mal vlámať do súkromnej spoločnosti na Radlinského ulici v Dolnom Kubíne. Doposiaľ neznámy páchateľ  vo štvrtok (17. augusta 2023) v čase okolo 03.10 h. poškodil vstupné dvere do predajne, vošiel dnu a odcudzil mobilné telefóny rôznych značiek.

V druhom prípade sa doposiaľ neznámy páchateľ  mal vlámať do súkromnej spoločnosti na Matúškovej ulici v Dolnom Kubíne v piatok 18. augusta 2023 v čase od 00.00 h  do 06.30 h. Neznámy páchateľ vypáčil okno prevádzky, vošiel dnu, kde poškodil plechovu skriňu a následne odcudzil finančnú hotovosť a stravné lístky.

V obidvoch prípadoch  poverený príslušník Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže a prečinu poškodzovania cudzej veci.

Polícia v Dolnom Kubín neustále prijíma a vykonáva opatrenia smerujúce k odhaleniu páchateľa, prípadne páchateľov týchto vlámačiek. Súčasťou opatrení je aj získavanie informácií a poznatkov od občanov, z tohto dôvodu sa polícia so žiadosťou o spoluprácu obracia aj na verejnosť.  V prípade, ak vlastníte kamerový záznam, ktorý mohol zachytiť páchateľov, alebo môže prispieť k ich stotoženiu, kontaktuje prosím políciu na telefonnom čísle 158, prípadne na číslo +421 96143 3705 alebo osobne na Obvodnom oddelení Policajného zboru v Dolnom Kubíne.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...