ISSN 1338-0389

Vodič verejne poďakoval policajtovi, ktorý mu pomohol na R1 pri Vlčkovciach

KR PZ Trnava |MM|  Do nášho policajného messengeru nám prišlo milé poďakovanie pre trnavského policajta z oddelenia mýtnej polície.

Npor. Ing. Pavol H. včera zbadal muža, ktorý išiel peši po diaľnici R1, neďaleko obce Vlčkovce. Okamžite pri ňom zastavil a keď zistil dôvod mužovej „prechádzky“, ponúkol mu pomoc.

POĎAKOVANIE OD MLADÉHO VODIČA

„Chcel by som sa veľmi poďakovať príslušníkovi PZ, ktorý mi dnes bez váhania pomohol vyriešiť situáciu .. Palubný počítač mi zle ukazoval výšku hladiny paliva, vozidlo som musel odstaviť na diaľnici a ísť na benzínku peši… Po ceste z benzínky som mal na sebe reflexnú vestu a držal kanister. V tom pri mne zastavilo policajné vozidlo a spýtal sa ma vodič, že čo sa deje… Situáciu som mu vysvetlil a pomohol mi aspoň tým, že má kúsok zobral… Veľmi si to vážim, pretože spravil to, čo nemusel… Ešte raz sa chcem touto cestou naozaj poďakovať príslušníkovi PZ za jeho pomoc“

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...