ISSN 1338-0389

Záchranári našli na mieste už len kopu šrotu

KR PZ Trenčín |MM| K vážnej dopravnej nehode v Handlovej – časť Nová Lehota boli včera v podvečerných hodinách privolané všetky záchranné zložky.

Na základe doteraz zisteného, vodič vozidla Mercedes Benz jazdil po ceste I/9 v smere od mesta Žiar nad Hronom na Handlovú. Pri prejazde pravotočivou zákrutou pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky a taktiež poveternostným podmienkam, čo malo za následok, že po vyjdení zo zákruty sa dostal s vozidlom do šmyku. Prešiel cez protismer mimo cestu vľavo, kde prednou časťou vozidla narazil do stromu, následkom čoho sa prevrátil nabok a následne sa cez strechu niekoľko krát s vozidlom prevrátil, až zostal stáť na streche.

Pri nehode sa zranili obaja cestujúci v tomto vozidle a to 27 ročný vodič a 24 ročná spolujazdkyňa, ktorí boli prevezení RZP do nemocnice. Alkohol u vodiča zistený nebol.

Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania.

Jazdite zodpovedne a na mokrej vozovke prispôsobte rýchlosť jazdy,  poveternostným podmienkam a hlavne stavu vozovky, nakoľko vozovka je klzká a vozidlo sa po šmyku stáva neovládateľné. Radšej príďte do svojho cieľa neskôr, ako nikdy!!!

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...