ISSN 1338-0389

Sereďanovi na motorke zadržali policajti pri kontrole vodičák, namerali mu v dychu takmer 1 promile

KR PZ Trnava |MM| Dopravní policajti prekvapili 30 ročného vodiča motocyklu. Počas víkendu dojazdil a skončil bez vodičského preukazu.

2 ZÁVAŽNÉ PRIESTUPKY V DOPRAVE

Trnavskí dopraváci ho namerali v centre obce Koplotovce. Policajný radar ho krátko po 14.00 h zachytil pri rýchlosti 94 km/h.

Okrem toho prekvapil aj druhý krát, a to pri dychovej skúške do alkotesteru. Policajti mu pri kontrole namerali 0,45 mg/l alkoholu v dychu, čo je takmer necelé 1 promile.

30 ročnému Sereďanovi zadržala hliadka na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázala. Priestupky v doprave policajti spísali a vodiča budú policajti ďalej riešiť v správnom konaní. Za rýchlu jazdu a alkohol mu môže hroziť pokuta až do výšky 800 eur a zákaz viesť motorové vozidlá až do 3 rokov.

POLICAJTI STIHLI ZASIAHNUŤ, ALE…

Policajná hliadka v tomto prípade stihla zasiahnuť a motocyklistu, ktorý bol rizikom nielen pre seba ale aj okolie, z cesty odstavila.
Dôrazne apelujeme na všetkých vodičov, aby alkohol za volantom nebrali na ľahkú váhu a za volant auta, motorky nesadali.
IDE O ŽIVOT!

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...