ISSN 1338-0389

Na matku vytiahol najväčší nôž, ktorý mal v kuchyni

KR PZ Trenčín |MM| K rodinnej dráme došlo v Handlovej v sobotu popoludní. V rodinnom dome najskôr začal syn svojej matke vulgárne nadávať a následne odišiel do miestnej krčmy.

Po jeho návrate domov žena zacítila smrad a uvidela dym na dvore. Išla sa preto pozrieť, čo horí. Jej syn na dvore zapálil periny, ktoré svojpomocne uhasila. Následne išla za synom do kuchyne a snažila sa mu dohovoriť. Ten ako stál pri kuchynskej linke vytiahol najväčší kuchynský nôž, s ktorým si začal natierať chlieb a popritom  mal matke povedať: ,,Polámem Ti nohy, zabijem Ťa a podpálim Ťa tiež“ a naznačoval s nožom ako keby zabitie trhanými pohybmi smerom od seba.

Po týchto vyhrážkach žena vybehla z domu, lebo mala strach o svoj život a zdravie. Obávala sa vrátiť domov a preto požiadala políciu o pomoc.

Polícia na mieste muža obmedzila na osobnej slobode. Po zadržaní bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

Polícia v Handlovej voči 34 – ročnému mužovi vzniesla obvinenie z prečinu Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň podala podnet na jeho väzobné trestné stíhanie.

V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...