ISSN 1338-0389

Policajné správy z Prešovského kraja

KR PZ Prešov |MM| V parku prepadli dôchodcu, do hodiny boli v rukách polície

Popradský vyšetrovateľ obvinil včera zo zločinu lúpeže troch mužov vo veku 14, 20 a 33 rokov.

Obvinená trojica po vzájomnej dohode prepadla v stredu popoludní v parku pri popradskej železničnej stanici 80 ročného muža z Popradu. 20 ročný obvinený pristúpil k seniorovi zozadu, ľavou rukou ho zovrel v oblasti ramien a pravou mu vytiahol zo zadného vrecka nohavíc peňaženku. Poškodený sa aktívne bránil barlou, ktorou sa zaháňal na ďalších dvoch obvinených. Po zmocnení sa peňaženky obvineným tento stiahol poškodeného na chodník, kde ho nechal ležať na chrbte. Následne všetci traja z miesta ušli. Prepadnutý muž neutrpel žiadne zranenia, krádežou mu vznikla škoda 87.- €.

Policajti všetkých troch mužov zadržali do jednej hodiny od lúpeže a umiestnili ich do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ po vznesení obvinenia spracoval podnet na ich väzobné stíhanie.

 

Odcudzené kontajnere na šatstvo v Humennom

Humenskí policajti vyšetrujú krádež dvoch kontajnerov na šatstvo.

Ku krádeži došlo tento týždeň zo stredy na štvrtok na Ulici Sovietskych hrdinov a Ulici Mierovej v Humennom. Doposiaľ neznámy páchateľ krádežou dvoch plechových kontajnerov na šatstvo spôsobil škodu vo výške najmenej 2 000.- €.

Polícia začala trestné stíhanie pre prečin krádeže.

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...