ISSN 1338-0389

Dopravná nehoda autobusu a osobného motorového vozidla, v okrese Námestovo

KR PZ Žilina |MM|  Včera (25.7.2023)  v poobedných hodinách v obci Lokca (okres Námestovo)  došlo na ceste I/78 k dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 55 ročná vodička viedla osobné motorové vozidlo Fiat po ceste I/78  v obci  Lokca, kde pri  odbočovaní na cestu II/520 do obce Breza z doposiaľ presne nezistených príčin pri prejazde križovatkou došlo k  stretu  s  autobusom, ktorý viedol 61 ročný vodič v smere na  obec Lokca.

Po dopravnej nehode bola vodička osobného motorového vozidla Fiat a dve spolujazdkyne prevezené na ošetrenie. K zraneniu ďalších osôb nedošlo.

Vodič autobusu bol na mieste podrobený dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom.

U vodičky bol nariadený odber krvi na prípadné zistenie prítomnosti alkoholu.

Ďalšie okolnosti ako aj príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

 

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...