ISSN 1338-0389

Vo Zvolene okradli 12-ročného chlapca. Páchateľ bol do hodiny v rukách polície

KR PZ Banská Bystrica |MM|  Počas nakupovania v jednom z obchodných domov vo Zvolene 12 – ročný chlapec zistil, že mu zmizla peňaženka s finančnou hotovosťou a platobnou kartou. Túto skutočnosť oznámil na linku 158 a na miesto smerovala hliadka Obvodného oddelenia PZ vo Zvolene.

Policajti na mieste zistili všetky potrebné informácie a dali sa do pátrania. O pomoc požiadali aj kolegov z MsP Zvolen a ich úsilie bolo úspešné. Asi hodinu po oznámení sa im na základe popisu podarilo zadržať podozrivú dvojicu, 33 – ročného muža a jeho o rok mladšiu sestru.

Podozrivý sa ku všetkému priznal, jeho sestra o tom, čo urobil nevedela. Policajtom ukázal miesto, kde zahodil ukradnutú peňaženku, po tom, čo z nej vybral finančnú hotovosť a platobnú kartu. Platobnú kartu stihol 2x použiť na nákup cigariet.
Vyšetrovateľ vo Zvolene v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin neoprávnené vyrobenie a používanie platobného prostriedku.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...