ISSN 1338-0389

Dopravná nehoda cesta v Čadci, mestskej časti Horelica

KR PZ Žilina |MM|  Dnes v skorých ranných hodinách  došlo na ceste prvej triedy č. 11 v katastri mesta Čadca – mestská časť Horelica k  dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 49 ročný vodič (občan ČR) viedol osobné motorové vozidlo Opel v smere Žilina – Čadca. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismernej časti vozovky, kde došlo k zrážke s kamiónom, ktorý  viedol  41  ročný vodič.   Po dopravnej nehode bol vodič osobného motorového vozidla a jeho  traja spolujazdci prevezení na ošetrenie.

Vodiči sa na mieste podrobili dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom.

Cesta 1/11A bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody úplne uzavretá  a premávka bola presmerovaná  na starú cestu I/11 B cez mestskú časť Čadca – Horelica.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Polícia apeluje na vodičov, aby nepreceňovali svoje sily. V prípade, ak cítite čo i len najmenší pocit únavy, radšej zastavte a na chvíľu si oddýchnite. V prípade pocitu prichádzajúceho mikrospánku čo najskôr zastavte, vystúpte, napite sa vody a prejdite sa na čerstvom vzduchu. Buďte zodpovední a pre pár „stratených“ minút neriskujte svoj život ani životy ostatných.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...