ISSN 1338-0389

Na toaletách na železničnej stanici v Bratislave si nahrával cudzích mužov. Jeden z nich však jeho zvrátenému správaniu urobil koniec

KR PZ Bratislava |MM| Hliadka bratislavských železničných policajtov bola vyslaná v priebehu uplynulých dní do vestibulu Hlavnej železničnej stanice v Bratislave, kde mal poškodený muž zadržať osobu podozrivú zo spáchania trestného činu.

Policajti na mieste zistili, že poškodený muž, počas vykonávania veľkej potreby v kabínke verejnej toalety na hlavnej stanici spozoroval, ako si ho niekto nahráva cez mobilný telefón. Z kabínky vybehol von a spozoroval mladého muža, ktorý utekal z toaliet. Neváhal, rozbehol sa za ním a muža dobehol vo vestibule hlavnej železničnej stanice, pričom ihneď zavolal na linku polície 158.

Podozrivý muž na mieste hliadke ukázal viacero videí vo svojom mobilnom telefóne, ktoré zachytávali poškodeného muža na toaletách. Policajti 25-ročného muža, dôvodne podozrivého zo spáchania trestného činu eskortovali na policajné oddelenie za účelom vykonania potrebných úkonov. Poverený policajt oddelenia železničnej polície v tejto súvislosti začal trestné stíhania a vykonáva potrebné úkony smerujúce k vyvodeniu trestno právnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...