ISSN 1338-0389

Tragická dopravná nehoda, o život prišiel vodič motocykla

KR PZ Žilina |MM| Dnes v čase okolo 07.35 hod. došlo v obci Likavka, okres Ružomberok k tragickej dopravnej nehode.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 59 ročný vodič viedol motocykel značky Harley Davidson  v smere na ružomberskú mestskú časť Hrboltová.  Následne z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k zrážke s osobným  motorovým vozidlom Volkswagen, ktoré viedol 27 ročný vodič po hlavnej ceste v smere na obec Lisková.  Pri dopravnej nehode utrpel 59 ročný vodič motocykla zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Vodič osobného motorového vozidla sa podrobil dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. U nebohého vodiča motocykla bude vykonaná pitva.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

 

VÝZVA POLÍCIE

Polícia opakovane upozorňuje vodičov a všetkých účastníkov cestnej premávky na zodpovedné správanie sa na cestách, na dodržiavanie zákona o cestnej premávke a potrebnú opatrnosť, ohľaduplnosť na cestách navzájom medzi všetkými účastníkmi cestnej premávky, motorovými aj nemotorovými. 

 

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...