ISSN 1338-0389

Polícia prosí svedka o spoluprácu k prípadu úkladnej vraždy v Dubnici nad Váhom

KR PZ Trenčín |MM|  Vyšetrovateľ NAKA P PZ na mieste činu prevzal z Krajského riaditeľstva PZ v Trenčíne trestnú vec kvalifikovanú ako úkladná vražda, ku ktorej došlo dnes 29.06.2023 v ranných hodinách pri novej cyklotrase v záhradkárskej oblasti Lieskovec v Dubnici nad Váhom. Obeťou skutku sa stala 39 ročná A.B. z Novej Dubnice, ktorá na mieste podľahla početným sečným zraneniam, spôsobenými páchateľom, ktorý bol bezprostredne po skutku zadržaný príslušníkmi PZ.

V danej súvislosti NAKA žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení možného svedka skutku, ktorý sa pohyboval ako bežec po danej cyklotrase za bývalým závodom ZTS dnes v čase okolo 07:30 hod a mal podľa doposiaľ vykonaných zistení PZ SR byť svedkom konfliktu medzi poškodenou a páchateľom. Polícia preto prosí daného svedka, prípadne aj ďalších možných svedkov, aby sa prihlásili na linku 158, prípadne telefonicky na tel. čísle: 0917/489466, nakoľko by svojim svedectvom vedel významným spôsobom ozrejmiť okolnosti spáchania daného skutku.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...