ISSN 1338-0389

Policajti riešia dvoch opitých vodičov. Jedného s 2 ‰ a druhého s 2,67 ‰

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí dopravní policajti riešia dvoch vodičov, ktorí včera v priebehu necelej hodiny a necelých 20 km od seba, šoférovali poriadne opití. Jeden dokonca spôsobil dopravnú nehodu.

NEDAL PREDNOSŤ A NAFÚKAL SKORO 2 ‰

Polícia bola krátko po 21:00 h privolaná k dopravnej nehode pri meste Leopoldov. Podľa prvotných informácií 67 ročný vodič na aute Škoda Fabia pravdepodobne, pri vychádzaní z vedľajšej cesty, nedal prednosť autu Škoda Octavia, ktoré išlo po hlavnej ceste. Jeho 20 ročný vodič už nestihol zareagovať. Po náraze skončila Octavia vľavo mimo cestu. Pri nehode sa našťastie nikto nezranil.

Policajti podrobili oboch vodičov dychovým skúškam. U mladšieho z vodičov policajti alkohol nepotvrdili. Starší muž nafúkal 1,9 promile. Policajná hliadka vodiča na mieste obmedzila na osobnej slobode a ďalšiu jazdu mu zakázala.

Za šoférovanie pod vplyvom alkoholu ho policajti riešia, v súvislosti s prečinom ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, v tzv. superrýchlom konaní.

Presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetrujeme.

V KÁTLOVCIACH CHYTILI MUŽA S 2,67 ‰

Policajti zastavili krátko pred 22:00 h vodiča, ktorý pri prvej dychovej skúške nafúkal 2,31 promile a pri opakovanej sa nameraná hodnota vyšplhala dokonca na 2,67 promile.

Aj tento vodič skončil v policajnej cele a za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky sa v rámci tzv. superrýchleho konania postaví pred sudcu.

ZA VOLANT SADAJTE VŽDY LEN TRIEZVI!

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...