ISSN 1338-0389

44 ročný muž čelí obvineniu z drogovej trestnej činnosti

KR PZ Žilina |MM|  Operatívni pracovníci Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline, svojou operatívno – pátracou činnosťou zistili páchateľa drogovej trestnej činnosti. V uplynulých dňoch, na základe príkazu sudkyne Okresného súdu v Žiline, vykonali policajti domovú prehliadku u A.M. z okresu Žilina, pričom zaistili nie len zelenú sušinu rastliny rodu Cannabis, ale aj zelené rastliny tohto rodu v rôznych štádiách ich rastu. Predbežným expertíznym skúmaním časti zaisteného sušeného materiálu bolo zistené, že je možné z neho pripraviť 62 bežných jednotlivých dávok drogy. Muž počas vykonávania procesných úkonov vydal aj finančnú hotovosť vo výške 21.600,–€, ktoré utŕžil z predaja drogy.

Krajský vyšetrovateľ vzniesol obvinenie 44 ročnému mužovi za obzvlášť závažný zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Zároveň spracoval  podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...