ISSN 1338-0389

Požiar osobného vozidla v obci Kvetoslavov

KR HaZZ Trnava |MM|  Včera (6. júna 2023) pred 10-tou hodinou zasahovali hasiči zo Šamorína pri požiari osobného motorového vozidla v obci Kvetoslavov, okres Dunajská Streda. Horiaci automobil sa nachádzal odstavený pred rodinným domom.

V čase príchodu hasičskej jednotky bola požiarom zachvátená motorová časť vozidla, ktorý sa  rozšíril aj do kabíny a tiež na strom nad ním.  Podľa slov majiteľa prišlo počas jazdy k prevádzkovo – technickej poruche na vozidle a k následnému požiaru. Likvidácia požiaru bola zahájená 1 vysokotlakovým prúdom. Na ochranu dreveného oplotenia rodinného domu bol použitý ďalší útočný prúd.

Pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia bola otvorená poškodená kapota vozidla. Po lokalizácii požiaru boli skryté ohniská  postupne vyhľadávané termovíznou kamerou dohášané. Majiteľovi vznikla škoda na majetku odhadnutá predbežne na sumu 2 500 €. Pri udalosti neprišlo k zraneniu.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...