ISSN 1338-0389

Stotožnenie muža na fotografiách

KR PZ Prešov |MM|  Prešovskí policajti vyšetrujú prípad krádeže bicykla z jedného z obchodov so športovým vybavením v Prešove.

Doposiaľ neznámy muž prišiel do predajne, nechal sa obslúžiť zamestnancom, ktorý mu vybral zo stojana pánsky horský bicykel modrej farby s bielou prednou odpruženou vidlicou. Bicykel si skúšal na predajni a zašiel s ním k priestorom skúšobných kabín, kde odstránil zabezpečovací štítok bicykla a z predajne odišiel preč cez vstupné dvere obchodu. Spôsobená škoda bola vyčíslená na 660,- Eur.

Na kamerovom zázname bola zachytená osoba, ktorá z predajne odchádza na ukradnutom bicykli a ktorú je potrebné stotožniť. Ide o muža oblečeného v tmavej mikine, pod ňou biele tričko, tmavých nohaviciach, na hlave mal bielu šiltovku, na nohách mal čierne tenisky s bielym lemovaním – podrážkou, a  bol zarastený.

V prípade, že ste spoznali osobu na fotografiách kontaktujte Obvodné oddelenie PZ Prešov – Juh, Vajanského 32, Prešov, t.č. 0961 80 3705, prípadne na telefónnom čísle 158 alebo aj na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...