ISSN 1338-0389

Tragická dopravná nehoda a ďalšia vážna, obe na motocykloch

I. Dňa  02.06.2023 vo večerných hodinách došlo na ceste tretej triedy č. 2110 v obci Ďurčiná v smere jazdy do Rajca k dopravnej nehode. 25 ročný vodič viedol skúter bez predpísanej ochrannej prilby. Z doposiaľ  presne nezistených príčin zachytil predným kolesom obrubník, pričom došlo k jeho pádu. Mladý muž  utrpel zranenia hlavy, ktorým v nemocnici žiaľ podľahol.

Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej nehody sú predmetom vyšetrovania.

II. Dňa 2.6.2023 v podvečerných hodinách na ceste prvej triedy číslo 10 v katastrálnom území obce Kolárovice, okr. Bytča došlo k vážnej dopravnej nehode. Vodička motocykla zn. Honda  v smere od Bytče na Makov z doposiaľ presne nezistených príčin prešla do protismeru, kde došlo k stretu s oproti idúcim osobným motorovým vozidlom. 32 ročná žena bola z miesta letecky prevezená do nemocnice.

Alkohol u vodiča vozidla vykonaný dychovou skúškou s negatívnym výsledkom

Ďalšie okolnosti a príčiny dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

 

Predchádzajme tragédiám na cestách

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...