ISSN 1338-0389

Opitý na mol napadol partnerku. Polícia mu navrhuje väzbu

KR PZ Trenčín |MM|  Polícia v Trenčíne vyšetruje prípad napadnutia ženy jej druhom.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že páchateľ pod vplyvom alkoholu po predchádzajúcej hádke v byte napadol svoju družku.
Do jednej ruky chytil kuchynský nôž a do druhej tĺčik na mäso. Ženu začal naháňať, pričom po nej kričal vulgarizmy a vyhrážal sa jej zabitím.

Následne ju mal 5 krát udrieť tĺčikom na mäso po hlave. Poškodenej sa našťastie podarilo z bytu utiecť pred bytovku. Páchateľ ju však aj vonku prenasledoval a vyhrážal sa jej smrťou.

Útokom muža jej našťastie neboli spôsobené také zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárske ošetrenie.

Polícia na mieste agresívneho páchateľa obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 3,60 promile alkoholu. Následne bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Trenčín vzniesol obvinenie 45-ročnému mužovi pre prečin Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň na obvineného spracoval podnet na jeho vzatie do väzby.

Obvinenému, ktorý bol už v minulosti 6 krát súdne trestaný prevažne za majetkovú trestnú činnosť, teraz v prípade dokázania viny, hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...