ISSN 1338-0389

Nehoda vo Vinohradoch nad Váhom: Opitý vodič s takmer 2 promile narazil do odstaveného auta

KR PZ Trnava |MM|  Galantskí dopravní policajti riešili opitého vodiča, ktorý v obci Vinohrady nad Váhom narazil do zaparkovaného auta.

60 ročný vodič na aute Audi Q5 mal na jednej z miestnych ulíc zozadu naraziť do odstaveného auta Škoda Felícia. Náraz bol taký silný, že menšie z áut posunulo až do plotu rodinného domu.

Policajti muža na mieste podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal 1,90 promile. Okamžite ho obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

Poverený policajt nezodpovedného vodiča obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Muž bol riešený v tzv. superrýchlom konaní a za svoju jazdu pod vplyvom alkoholu sa už aj postavil pred sudcu.

ZA VOLANT IBA S TRIEZVOU HLAVOU
Opätovne upozorňujeme vodičov, aby si v žiadnom prípade nesadali za volant opití. A to ani na krátku vzdialenosť v rámci obce. Takéto správanie je neakceptovateľné a polícia ho tolerovať nikdy nebude.

 

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...