ISSN 1338-0389

Aktuálne informácie k prípadu unesenej študentky v Bratislave

V prípade 22 ročnej študentky, ktorá bola nezvestná, vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky na základe doposiaľ vykonaných dôkazov dňa 15. 09. 2023 vzniesol obvinenie pre zločin znásilnenia 54 ročnému I.P. z Bratislavy. V prípade preukázania viny páchateľovi, hrozí trest odňatia slobody na 7 až 15 rokov.

V priebehu vyšetrovania bolo za účelom zabezpečenia dôkazov vykonaných viacero domových prehliadok, ako aj prehliadok iných priestorov a ďalších zaisťovacích úkonov.

Vyšetrovateľ vo veci spracoval podnet na vzatie obvineného I.P. do väzby a spisový materiál bol dňa 15. 09. 2023 predložený službukonajúcemu prokurátorovi Krajskej prokuratúry Bratislava.

Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a citlivosť prípadu nebudeme zatiaľ poskytovať bližšie informácie. Tieto budú poskytnuté až to procesná situácia umožní.

Bratislavská krajská kriminálka chce touto cestou zároveň poďakovať všetkým osobám, ktoré jej v priebehu 4 dní od začatia trestného stíhania poskytli spoluprácu a pomoc, na základe ktorej sa podarilo páchateľa v krátkej dobe identifikovať a zadržať.

zdroj: FB/Polícia SR Bratislavský kraj

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...