ISSN 1338-0389

Mimoriadne tragická nehoda na D1: Poľské auto narazilo do stromu, neprežili viaceré osoby

KR PZ Trnava |MM|  Polícia je na mieste tragickej nehody. V tejto chvíli už vieme potvrdiť, ze nehodu neprežili viaceré osoby.

K nehode došlo dnes, krátko pred 08.00 h ráno na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy, pred 40,000 km.

Vodič na dodávke Fiat Ducato, s poľským evidenčným číslom, zišiel z nezistených príčin mimo cestu a narazil do stromu. V aute boli 3 dospelé osoby a 2 deti.

DIAĽNICA JE PREJAZDNÁ S OBMEDZENÍM

Diaľnica D1 je v tomto úseku, z dôvodu záchranny leteckých záchranárov a dokumentovania nehody v jednom jazdnom pruhu neprejazdná, ostatné 2 jazdné pruhu sú prejazdné.

V úseku sa zhusťuje premávka a vodiči musia rátať s miernym zdržaním.
Presné príčiny nehody polícia vyšetruje.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE

Obrovská tragédia na diaľnici D1 v smere do Trnavy

Dva záchranárske vrtuľníky boli dnes ráno vyslané k dopravnej nehode, ktorá sa stala na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy.

Dodávka, v ktorej sa viezlo päť osôb, z toho dve maloleté osoby, zišla mimo vozovky a čelne narazila do stromu. Tri osoby utrpeli po náraze zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom, záchranári tu boli bezmocní.

Bratislavská posádka leteckých záchranárov si po pristátí vedľa miesta nehody prevzala do svojej starostlivosti dieťa, ktoré utrpelo vážne poranenia viacerých častí tela. Záchranári mu na mieste poskytli neodkladnú zdravotnú starostlivosť a po preložení na palubu bolo v kritickom stave letecky prevezené do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave.

Druhé dieťa si od pozemných záchranárov prevzala nitrianska posádka. V stabilizovanom stave pri vedomí bolo dieťa prevezené taktiež do Národného ústavu cievnych chorôb v Bratislave.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie informácií KR PZ Trnava

4 MŔTVE OSOBY
NEHODU ŽIAĽ NEPREŽILA MLADÁ RODINA

35 roční rodičia a 4 ročné dieťa. Ťažkým zraneniam podľahla aj 62 ročná spolujazdkyňa. Bez zranenia po nehode vyviazlo iba 5 mesačné bábätko.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...