ISSN 1338-0389

Nezvestná 22 ročná žena z Bratislavy bola vypátraná -AKTUALIZOVANÉ

Včera sme na jednom z bratislavských policajných oddelení prijali oznámenie o nezvestnosti 22-ročnej mladej ženy z Bratislavy.

Policajti po prijatí oznámenia začali vykonávať potrebné úkony s cieľom vypátrať nezvestnú ženu, pričom tieto úkony realizovali až do dnešných ranných hodín, kedy v čase o 06.30 h sa nezvestnú podarilo vypátrať v mestskej časti Bratislava – Petržalka živú. Vo veci sa vykonáva ďalšie preverovanie.

Pri pátraní využili súčinnosť aj s príslušníkmi Mestskej polície Bratislava ako aj členov Pohotovostného pátracieho tímu.

– – –

AKTUALIZOVANÉ

K PRÍPADU NEZVESTNEJ BRATISLAVČANKY

V súvislosti s prípadom nezvestnej 22-ročnej ženy z Bratislavy, ktorá bola vypátraná dnes v ranných hodinách v blízkosti nemocnice na Antolskej ulici, si vec na základe rozhodnutia riaditeľa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Vo veci bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu znásilnenia.
V súčasnej dobe sú vo veci vykonávané potrebné procesné úkony, bližšie informácie k prípadu poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

zdroj: Polícia SR

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...