ISSN 1338-0389

V Trnave sa zrazilo 5 áut, a ešte ďalšia nehoda s 3 promile u vodiča

KR PZ Trnava |MM|  Polícia riešili v priebehu pár minút 2 nehody na Ulici Rybníkovej v Trnave.

V oboch prípadoch to boli nárazy do zadnej časti vozidiel pred nimi. Kým jednému sa mala šmyknúť noha, druhý vodič mal v dychu 3 promile a z miesta ušiel. Policajti PMJ ho chytili.

ZADNÝ NÁRAZ POŠKODIL AŽ 5 VOZIDIEL

Policajti dokumentovali reťazovú nehodu, ku ktorej došlo krátko po 13.00 h smerom od centra mesta ku križovatke.
Vodič mal údajne zle dobrzdiť a narazil do vozidla pred ním. Náraz nakoniec poškodil až 5 vozidiel. Pri nehode sa predbežne zranila 1 osoba, spolujazdec a nemalo by ísť o vážne zranenia. Nehoda je v štádiu riešenia.

VODIČ UŠIEL, POLICAJTI PMJ HO NAŠLI

Pred 13.00 h oznámil nehodu na linku 158 vodič, ktorý zostal s nabúraným autom v križovatke s ulicou Rybníkovou. Policajtom povedal, že vodič, ktorý bol na aute Škoda Octavia z miesta nehody ušiel.

Operačné stredisko vyrozumelo všetky hliadky v meste a policajti PMJ auto aj s 53 ročným vodičom krátko na to vypátrali. V dychu mu namerali 1,44 mg/l alkoholu, muža obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajnú stanicu. Vodič je podozrivý z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

PREMÁVKA SA ŠKOLOU ZHUSTILA

Nielen poobede, ale aj ráno sa premávka a počet vozidiel v mestách citeľne zvýšil.
Žiadame vodičov, aby zvýšili opatrnosť, zbytočne sa nenáhlili, na presun si prirátali časovú rezervu, aby zbytočne nedochádzalo k nehodám a škodovým udalostiam, ktoré v konečnom dôsledku spomalia všetkých.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...