ISSN 1338-0389

Tragická dopravná nehoda – na cestách v Žilinskom kraji vyhasol ďalší mladý život

KR PZ Žilina |MM| Dnes ( 20. augusta 2023) v čase okolo 03.55 h   došlo na diaľnici D3 v katastrálnom území Dolný Hričov, okres Žilina k dopravnej nehode.

Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že doposiaľ presne nezistený vodič viedol osobné motorové vozidlo Audi A4. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom mimo diaľnicu, kde  sa vozidlo prevrátilo a ostalo stáť na boku.   Pri aute  sa po príjazde polície a ostatných záchranných zložiek nachádzal 44 ročný muž, ktorý sa podrobil dychovej skúške s pozitívnym  výsledkom 0,81 mg/l (1,69 promile) alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Vedľa vozidla bol nájdený  27 ročný muž, ktorý napriek lekárskej pomoci zraneniam podľahol.  U nebohého muža bola nariadená pitva.

Po dopravnej nehode bol 44 ročný muž  prevezený na ošetrenie.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody, ako aj to kto bol vodičom motorového vozidla, sú predmetom vyšetrovania.

 

VÝZVA POLÍCIE

Polícia apeluje na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...