ISSN 1338-0389

Pikantný prípad z Bratislavy: Na verejnosti sa uspokojoval opäť aj napriek rozhodnutiu súdu

KR PZ Bratislava |MM| Obmedzením na osobnej slobode a umiestnením v cele policajného zaistenia sa skončilo ráno pre dvoch Bratislavčanov – 39-ročného muža a 43-ročnú ženu. Kolegovia z Polícia SR – Bratislavský kraj na linke 158 prijali informáciu, v zmysle ktorej mali v areáli jednej zo základných škôl v druhom bratislavskom okrese, na mieste verejnosti prístupnom, vykonávať vzájomné orálne uspokojovanie a následne aj pohlavný styk muž a žena. Policajti hodnovernosť tohto oznámenia na mieste bezodkladne preverili a potvrdili.

Po následnom eskortovaní na policajné oddelenie bolo zistené, že muž bol v priebehu minulého roka trestným rozkazom okresného súdu v Bratislave uznaný vinným z trestného činu výtržníctva, nakoľko sa dopúšťal sexuálneho exhibicionizmu na verejnosti.

Zo strany povereného príslušníka Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II bolo v tejto súvislosti vznesené obvinenie z trestného činu výtržníctva 39-ročnému Michalovi Č. a 43-ročnej Silvii H. V prípade preukázania viny pred súdom hrozí za takéto konanie v zmysle zákona trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...