ISSN 1338-0389

Vodič Felície mal predbiehať v „esíčku“ cez plnú čiaru, čelná zrážka ich stála život. Ostatní sú ťažko zranení vrátane 3 ročného dieťatka

KR PZ Trnava |MM|  Dopravnú nehodu si na mieste včera prevzal trnavský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

PLNÁ ČIARA, RÝCHLOSŤ A PREDCHÁDZANIE

Podľa prvotných informácií z miesta udalosti mal vodič na aute Felícia predchádzať smwrom.na obec Špačince iné auto, v mieste, kde je plná čiara. Pri predchádzaní prešiel do protismeru, kde došlo k čelnej zrážke s autom VW Passat.

2 MŔTVI, 3 ŤAŽKO ZRANENÍ AJ 3 R. DIEŤA

Silný náraz žiaľ neprežili 2 mladí muži vo veku 23 a 26 rokov v aute Felícia. V druhom aute sa zranili dve ženy, 57 ročná mama a 28 ročná dcéra a 3 ročný chlapček. Všetky 3 osoby utrpeli ťažké zranenia. Dieťa bolo vo vážnom stave letecky prevezené do bratislavskej nemocnice.

Presné príčiny a okolnosti nehody budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

JEDINÁ PREVENCIA PRE VŠETKÝCH

Jazdite zodpovedne, s rozumom, aby ste sa nielen vy a vaša posádka, ale aj ostatní, ktorí s vami zdieľajú kus cesty, vrátili všetci domov živí a zdraví. Na ničom inom nezáleží.
Na ceste ide vždy o život!

 

O tragickej dopravnej nehode sme vás včera informovali v našom médiu v tomto článku:

Vodiči pozor, cesta z Trnavy na Špačince je z dôvodu tragickej dopravnej nehody neprejazdná! – AKTUALIZOVANÉ

 

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...