ISSN 1338-0389

Vodiči pozor, cesta z Trnavy na Špačince je z dôvodu tragickej dopravnej nehody neprejazdná! – AKTUALIZOVANÉ

KR PZ Trnava |MM|  Polícia a záchranné zložky zasahujú pri vážnej nehode, ktorá sa stala pred malou chvíľou za Trnavou, smerom na obec Špačince.

Na ceste sa zrazili dve osobné auta, Škoda Felícia a VW Passat.

MIMORIADNE VÁŽNE NÁSLEDKY

V tejto chvíli vieme potvrdiť, ze nehoda si vyžiadala 2 obete a 3 osoby sú ťažko zranené. Z dôvodu rýchlejšieho transportu zranených, pristáva na mieste udalosti záchranársky vrtuľník.

Upozorňujeme vodičov, že cesta je úplne uzavretá, dopravu odkláňajú policajti cez obec Malženice.

Jazdite maximálne opatrne.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE:

Záchranársky vrtuľník z Bratislavy bol dnes popoludní vyslaný k vážnej dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel, ktorá sa stala za obcou Špačince (okr. Trnava).

Dve osoby z jedného vozidla utrpeli pri čelnej zrážke, žiaľ, zranenia, ktorým na mieste podľahli. V druhom vozidle sa nachádzali tri osoby, z toho jedno dieťa.

Posádka leteckých záchranárov si po pristátí priamo na ceste prevzala do svojej starostlivosti 3-ročné dieťatko, ktoré bolo po ošetrení preložené na palubu a vo vážnom stave vrtuľníkom transportované do Národného ústavu detských chorôb v Bratislave.

Ďalšie dve zranené osoby ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...