ISSN 1338-0389

Z cudzieho účtu výbery nebolia. Poznáte osobu na fotkách?

KR PZ Bratislava |MM|  Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava II sa obracajú na verejnosť so žiadosťou v súvislosti s vyšetrovaním trestného činu neoprávneného vyrobenia a používania elektronického platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty.

Podľa doposiaľ zistených informácií si mal neznámy páchateľ zaobstarať platobné údaje platobnej karty prostredníctvom podvodnej stránky, ktorá vizuálne pôsobila ako webová stránka mobilného operátora. Následne na základe získaných platobných údajov neznámy páchateľ vykonal niekoľko neoprávnených výberov finančnej hotovosti z bankomatu na Poľnohospodárskej ulici v Bratislave. Svojím konaním spôsobil škodu vo výške 2767 €.

V tejto súvislosti Vás žiadame, aby ste nás kontaktovali v prípade, ak disponujete informáciami o osobe na fotkách alebo skutočnosťami súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať nás môžete na bezplatnom čísle polície 158, alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...