ISSN 1338-0389

Obvinený z viacerých trestných činov

KR PZ Žilina |MM| Dňa 12.07.2023 v čase okolo 09:00 hod. na ul. Vysokoškolákov v Žiline, na parkovisku pred obchodným domom sa snažil 31 ročný muž napádať okoloidúce osoby, pričom kopol do kolesa bicykla na ktorom sa viezla 48 ročná žena následkom čoho spadla na zem a utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. O necelú hodinu ten istý muž na  ul. Hlboká cesta si zapálil svoju mikinu a hodil na zaparkované osobné motorové vozidlo zn. Suzuki Swift, v dôsledku čoho na ňom vzniklo poškodenie ohorením.

Po prijatí oznámenia, bol muž v krátkom čase príslušníkmi pohotovostnej motorizovanej jednotky KR PZ v Žiline zadržaný v spolupráci s hliadkou Obvodného oddelenia Policajného zboru Žilina – východ, ktorá podozrivého prenasledovala.

V súvislosti s uvedeným už R.B. zo Žiliny čelí obvineniu z prečinu ublíženia na zdraví v súbehu s prečinom výtržníctva ako aj obvineniu z prečinu poškodzovania cudzej veci.

Poverený príslušník spracoval podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...