ISSN 1338-0389

S defektom a 1,8 promile prešiel takmer 10 kilometrov

KR PZ B. Bystrica |MM| Kuriózny prípad riešili dnes (11.7.) v skorých ranných hodinách policajti Obvodného oddelenia PZ vo Zvolene. Privolali ich k podnapitému mladíkovi, ktorý na námestí vo Zvolenskej Slatine rušil nočný kľud a obťažoval okolie.

Po príchode na miesto od svedkov zistili, že mladík sa vybral pešo smerom na Detvu. Prezreli cestu, no nikoho nestretli. Pokračovali teda ďalej a po chvíli spozorovali, že cestu lemujú kusy plastov. Približne na úrovni obce Stožok zaregistrovali pred nimi idúce vozidlo, ktoré malo zjavne defekt na zadnom pravom kolese a pohybovalo sa zo strany na stranu.

Vozidlo teda zastavili a vodiča skontrolovali. Oblečenie vodiča sa zhodovalo s popisom, ktorý im udali svedkovia zo Zvolenskej Slatiny. Zistili, že 22 – ročný mladík zo Zvolena pri sebe nemá doklady a tiež, že ani nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Podrobili ho dychovej skúške, ktorej výsledok bol v prepočte takmer 1,8 promile alkoholu.
Vodiča obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na obvodné oddelenie.

Po spísaní potrebných dokumentov ho odovzdali policajtovi Okresného dopravného inšpektorátu vo Zvolene.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...