ISSN 1338-0389

42 ročný muž prehľadával cudzí karavan, vyrušil ho majiteľ a tak ušiel. Keď ho policajti zadržali ukázalo sa toho viac

KR PZ Nitra |MM|  Policajti Obvodného oddelenia PZ vo Vrábľoch boli vyslaní na preverenie oznámenia k miestnemu kostolu, kde malo dôjsť k vlámaniu do karavanu. Podľa popisu malo ísť o štyroch chlapov, pričom získali presnejší popis len jedného z nich.

Policajti prepátrali okolie a na parkovisku obchodného domu spozorovali osobu, ktorá sedela vo vozidle na sedadle vodiča. Osoba bola stotožnená ako 42 ročný muž z Kalnej nad Hronom. Vo vozidle s ním boli ďalšie tri osoby 17, 29 a 28 roční muži. Policajti všetkých vyzvali, aby predložili občianske preukazy. 17 ročný muž pri kontrole policajtom povedal, že má pri sebe zatavenú striekačku s bielou kryštalickou látkou – údajne pervitín a sklenú fajku. Tento mladík mal pri sebe aj väčší obnos peňazí, ktoré vraj ukradol deň predtým z osobného auta.

Následne policajtom dobrovoľne vydal bankovky v hodnote 1075 eur, 50 zlotých a 1500 forintov.

Ako sa ukázalo patrili Rumunke, ktorá na jarmoku predávala tovar. V noci sa rozhodla prespať v aute a keďže bolo teplo pootvorila si okno na strane spolujazdca, kde mala odloženú tašku, v ktorej mala hotovosť vo výške 1500,-eur.
Policajti 17 ročnému mladíkovi obmedzili osobnú slobodu z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť v súbehu s prečinom krádeže.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...