ISSN 1338-0389

V obchodnom dome sa správal ako blázon. Bezdôvodne napadol 4 ľudí

KR PZ Trenčín |MM|  Páchateľ sa v obchodnom dome v Bánovciach nad Bebravou správal mimoriadne agresívne. V oddelení s textilom fyzicky napadol 59 ročnú ženu tak, že ju najskôr udrel do pravého ramena a potom odsotil od seba.

 Muž následne svoj hnev obrátil proti 18 ročnému dievčaťu, ktoré chytil za pravú ruku a potom od seba odsotil oboma rukami.

Hneď potom pri samoobslužných pokladniach fyzicky napadol 19 ročného muža. Toho päsťou udrel do ľavej časti krku. Následne na to napadol aj 53 ročného muža, ktorého udrel päsťou do tváre, následkom čoho poškodený spadol na zem. Mužovi boli útokom páchateľa spôsobené zranenia tváre v oblasti nosa s doposiaľ nezistenou dobou liečby.

Zamestnanci obchodného domu ihneď privolali na miesto políciu, ktorej sa potvrdili prijaté informácie o tomto skutku, avšak páchateľ z miesta pred príchodom hliadky ušiel.

Hliadka Obvodného oddelenia PZ Bánovce nad Bebravou okamžite začala pátrať po páchateľovi podľa jeho opisu. Tohto spozorovala na ul. Záfortňa v Bánovciach nad Bebravou, kde sa muž dal na útek. Policajti ho dobehli a keďže bol agresívny i voči nim a kládol aktívny odpor, za použitia donucovacích prostriedkov muža spacifikovali a obmedzili na osobnej slobode.

Po zadržaní s ním bola vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,46 promile alkoholu.

Muž motív svojho konania pred políciou počas celého trestného konania nevysvetlil.

Polícia v Bánovciach nad Bebravou vzniesla obvinenie 25 ročnému mužovi pre prečin Výtržníctvo. Zároveň podala podnet na jeho vzatie do väzby.

O tom, či bude obvinený stíhaný väzobne rozhodne v najbližších hodinách súd.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...