ISSN 1338-0389

Poďakovanie za vzornú reprezentáciu Hasičského a záchranného zboru

KR HaZZ Trenčín |MM|  Plk. Ing. Miloslav Tužinský – vymenovaný na zastupovanie riaditeľa KR HaZZ v Trenčíne sa dnes na pôde krajského riaditeľstva poďakoval trom príslušníkom z OR HaZZ v Trenčíne: npor. Bc. Petrovi Valkovi, por. Róbertovi Gavendovi a npor. Bc. Miroslavovi Pokrývkovi, za vzornú reprezentáciu Hasičského a záchranného zboru na medzinárodnej súťaži posádok zdravotníckych záchranných služieb Rally Rejvíz 2023, ktorá sa v dňoch od 25. do 27. mája konala v obci Kouty nad Desnou v Českej republike.

Trenčianskym hasičom – zdravotným záchranárom sa na tomto podujatí podarilo v konkurencii 10 posádok, v kategórii RZP – FS (Standart a Freestyle) skončiť na vynikajúcom 3. mieste.

Okrem toho sa Peter Valko v súťaži dispečerov záchranných služieb v kategórií „Zlaté slúchadlo“, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou tejto súťaže, umiestnil na výbornom desiatom mieste.

Medzinárodnej súťaže sa zúčastnili súťažne posádky z Českej republiky, Holandska, Japonska, Kanady, Litvy, Maďarska, Nemecka, Nórska, Poľska, Rakúska, Grécka, Slovenska, Slovinska, Švajčiarska, USA a Veľkéj Británie.

GRATULUJEME

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...