ISSN 1338-0389

Seredskí policajti opäť zachránili ľudský život. Zo studne vytiahli zranenú ženu

KR PZ Trnava |DM|  Obrovská vďaka patrí nielen policajtom npor. Tomášovi S. a stržm. Dávidovi O. z Obvodného oddelenia PZ Sereď, ale aj všímavej okoloidúcej, ktorá nebola ľahostajná a zareagovala na volanie o pomoc.

Na políciu zavolala včera ráno pani, ktorá počula ženský krik, keď prechádzala okolo jedného z rodinných domov v meste Sereď. Polícia na miesto ihneď vyslala policajnú hliadku.

Po príchode na miesto policajti počuli zúfalé volanie o pomoc. Keďže vec nezniesla odklad, preskočili bránu a utekali žene na pomoc.

Staršia pani spadla do asi 4 m hlbokej studne cez drevený poklop. Pokúsila sa dostať von po tenkej rúre, no sama to nedokázala.

Jeden z policajtov chytil dôchodkyňu za ruku, aby nespadla ešte hlbšie a druhý medzitým doniesol rebrík. Ten však nedočiahol až na dno, preto ho musel celú dobu držať. Jeho kolega zatiaľ pomáhal vysilenej žene a vytiahol ju do bezpečia.

Staršia žena sa pri páde zranila a policajti jej až do príchodu privolanej RZP poskytovali predlekársku prvú pomoc.

Dvom policajným hrdinom potom zachránená pani úprimne poďakovala. Skvelá práca chalani.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...