ISSN 1338-0389

Vyčíňanie agresívneho muža v podniku ukončili až viaceré policajné hliadky

KR PZ Bratislava |MM|  Zo soboty na nedeľu sa v Stupave zišlo viacero hliadok bratislavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky ako aj hliadok Obvodného oddelenia v Stupave.

Dôvodom bolo oznámenie o výtržnosti, ku ktorej došlo v skorých ranných hodinách v jednom z podnikov v Stupave. Na mieste hliadka zistila, že tam dochádza k fyzickým útokom medzi viacerými občanmi no hlavným útočníkom mal byť 50 – ročný Milan. Ten svoj útok nasmeroval aj na policajta v civile, ktorému spôsobil zranenie päsťou v oblasti hlavy, ktoré si vyžiadalo jeho ošetrenie rýchlou zdravotnou pomocou.

To ale nebolo všetko a 50 – ročný Milan „úradoval“ aj po obmedzení na osobnej slobode v cele predbežného zaistenia, do ktorej bol po predchádzajúcich výtržnostiach eskortovaný . So sťažnosťou na nízky tlak si agresívny Milan vypýtal od hliadky Okresného riaditeľstva PZ v Malackách kávu a rýchlu zdravotnú pomoc. Po vyjdení z cely však nasmeroval 50 – ročný Milan fyzický útok na dvoch členov hliadky, pričom jedného kopol do oblasti brucha a druhého udrel lakťom do oblasti rebier. Za toto konanie ho policajti za použitia donucovacích prostriedkov spacifikovali a umiestnili znova do cely.

Za toto konanie hrozí 50 – ročnému Milanovi M. trest odňatia slobody na jeden rok až päť rokov.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...