ISSN 1338-0389

AKTUÁLNE: Pri Meandri v Seredi bol zadržaný Interpolom hľadaný Macedónec – AKTUALIZOVANÉ

Sereď / Dnes bola v Seredi políciou zadržaná v poradí už minimálne druhá osoba hľadaná Interpolom. Tentokrát ide o občana Severného Macedónska, zadržaný bol pri sídlisku Meander hliadkou PZ za asistencie hliadky mestskej polície.

Interpolom hľadaná osoba mala policajtom unikať a vniknúť na pozemok rodinného domu, kde bola zadržaná, čím sa s najväčšou pravdepodobnosťou dopustila trestného činu porušovania domovej slobody.

Mestská polícia nám poskytla toto vyjadrenie:

„Mestská polícia bola telefonicky operačným policajtom z OOPZ Sereď požiadaná o súčinnosť pri predvádzaní osoby na sídlisku Meander. Hliadka po príchode na miesto zistila, že hliadka OO PZ Sereď zadržala v rodinnom dome osobu po ktorej bolo Interpolom vyhlásené pátranie. Jednalo sa cudzieho štátneho príslušníka zo Severného Macedónska.“

Za fotografie a informácie ďakujeme čitateľovi SOL.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – 15.06.2023 – tlačová správa KR PZ Trnava:

Seredskí policajti v spolupráci s mestskou políciou zadržali včera poobede v meste Sereď medzinárodne hľadaného muža z Macedónska. Aj napriek tomu, že sa hľadaný muž pokúsil o útek, policajti ho napokon previezli do cely policajného zadržania. Polícia vykonáva všetky potrebné úkony v rámci trestného poriadku, na vydanie hľadanej osoby cudziemu štátu, na území ktorého sa dopustil trestného činu.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...