ISSN 1338-0389

Požiar pracovného stroja v obci Radošovce

KR HaZZ Trnava |MM| Dňa 9. júna 2023 po 15-tej hodine bol ohlásený požiar pracovného stroja v obci Radošovce, okres Trnava.

Zaparkované vozidlo sa nachádzalo vo dvore rodinného domu. V čase príjazdu hasičskej jednotky z Trnavy sa na mieste udalosti nachádzal Dobrovoľný hasičský zbor obce Jaslovské Bohunice, ktorému sa už požiar podarilo lokalizovať. Počas hasenia prebiehalo i ochladzovanie obvodovej steny susediaceho rodinného domu, čím sa predišlo k rozšíreniu požiaru. Na pracovnom stroji boli následne vykonané protipožiarne opatrenia odpojením akumulátora. Vozidlo a jeho okolie bolo záverečným prieskumom skontrolované termovíznou kamerou, ktorá nepreukázala miesta so zvýšenou teplotou. Pri udalosti neprišlo k zraneniu. Príčina vzniku požiaru je v súčasnej dobe v štádiu šetrenia. Predbežná škoda na majetku bola odhadnutá na sumu 5 000 €. Hasičom sa podarilo uchrániť majetok v hodnote 100 000 €.

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...