ISSN 1338-0389

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody nákladného auta

KR PZ Prešov |MM|  Policajti Okresného dopravného inšpektorátu v Starej Ľubovni vyšetrujú dopravnú nehodu nákladného auta s prívesom, ku ktorej došlo v stredu 31.05.2023 v čase približne o 15:20 hod. na ceste pri obci Lacková, okr. Stará Ľubovňa.

Nákladné vozidlo Renault spolu s prívesom prevážalo zelené kontajnery naplnené železným odpadom. Pri obci Lacková v smere od obce Hniezdne smerom na Miľavu mu z vedľajšej cesty od Lackovej vyšlo doposiaľ nestotožnené vozidlo – traktor JCB žltej farby, ktoré viedol doposiaľ nestotožnený vodič. Pri zaradení malo prejsť ľavými kolesami za stredovú čiaru, pričom vodič nákladného auta strhol volant do prava ku krajnici, aby zabránil zrážke. S prívesom však zišiel mimo vozovku, príves sa rozkolísal a prevrátil. Z prívesu odpadol kontajner s nákladom a zničil zvodidlá. Nestotožnené vozidlo následne odišlo z miesta preč na obec Hniezdne. Počas dopravnej nehody nedošlo k zraneniu osôb. Dychová skúška u vodiča vozidla Renault s negatívnym výsledkom. Celkové škody boli vyčíslené na 2 500.- €.

Polícia žiada vodičov, ktorí v tom čase prechádzali daným úsekom a boli svedkami tejto dopravnej nehody, aby informácie k neznámemu vozidlu, priebehu nehody alebo akékoľvek iné informácie k tejto dopravnej nehode oznámili na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Starej Ľubovni, Okružná 25, Stará Ľubovňa, prípadne na čísle 158, alebo aj na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Stay in the Loop

Get the daily email from CryptoNews that makes reading the news actually enjoyable. Join our mailing list to stay in the loop to stay informed, for free.

Latest stories

- Advertisement - spot_img

You might also like...