Ocenenie policajtov zo Serede. Rýchlo vyriešili prípad stratenej peňaženky

0
31

KR PZ Trnava |MM| Policajti z Obvodného oddelenia Sereď, nstržm. Nikola Gregušová, nstržm. Norbert Mucska a práp. Dušan Bánovský, boli dnes pozvaní na mestský úrad.

Za ich dobre vykonanú prácu sa ich rozhodol oceniť aj primátor mesta Sereď, Ing. Martin Tomčányi. Zároveň ocenil aj kolegov z Mestskej polície.

Začiatkom minulého týždňa prijala polícia oznámenie o nájdenej peňaženke v miestom supermarkete. Jej majiteľ ju mal stratiť v pokladničnej zóne. Peňaženku našiel ďalší zákazník, ktorý ju odovzdal zamestnankyni pri informačnom pulte. Všetko by bolo v poriadku, keby si z nej muž potajomky nevytiahol viac ako 50 eurovú hotovosť.

Policajti začali po mužovi intenzívne pátrať a aj pomocou kamerových záznamov sa im ho podarilo expresne rýchlo stotožniť. Pri pohľade do ich vážnych očí sa im ku skutku ihneď priznal a celú hotovosť im vydal. Za priestupok proti majetku mu policajná hliadka uložila blokovú pokutu. Šťastnému majiteľovi sme tak jeho peňaženku mohli, aj s celým jej obsahom, vrátiť.

Pochvalu si zaslúži nielen samotná hliadka, ktorá bola v teréne, ale aj ich kolegyňa na stálej službe, ktorá celú akciu koordinovala a uľahčovala chalanom ich prácu.

Našim kolegom dokonca prišiel osobne poďakovať a potriasť rukou aj šťastný majiteľ.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno